€ do uzgodnienia

Aktualna oferta pracy w Holandii na magazynie Amsterdam przy pakowaniu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 stycznia 2014 22:05

Poszukujemy pracownika magazynowego do podjęcia fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie na magazynie w Amsterdamie przy pakowaniu i obsłudze wózka widlowego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Amsterdam, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie, przepakowanie paczek oraz przygotowywanie ich do transportu- zabezpieczenie
  • Możliwe korzystanie z wózka widłowego

Oczekujemy:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • licencja na wózki widłowe
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • uprawnienia do jazdy samochodem
  • gotowość do pracy na różne zmiany- także w godzinach nocnych
  • motywacja, zaangażowanie

Oferta:

  • Zatrudnienie na legalnych warunkach
  • zapewniamy zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • wsparcie przy organizacji transportu do Holandii
  • pomoc polskojęzycznego pracownika na miejscu
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Jeżeli jesteście zainteresowani tą ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

Nr ogł.: 9952ce89a3ceda6

2 komentarze aby “Aktualna oferta pracy w Holandii na magazynie Amsterdam przy pakowaniu”

  1. montassar dn. 22 stycznia 2014 @ 14:58

    Witam jestem zainteresowana praca bardzo prosze o kontakt 00 48 791 486 294

  2. Witam. Jestem zainteresowany panstwa ogłoszeniem.Posiadam uprawnienia na wózki widłowe.Prosze okontakt 516 867 859