€ do uzgodnienia

Aktualne ogłoszenia: Praca Niemcy na produkcji części Audi Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 grudnia 2013 23:15

Poszukujemy pracowników do firmy z Ingolstadt zajmującej się produkcją części samochodowych Audi. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu, kontroli jakości bez doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik na produkcji

Miejsce: Ingolstadt, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę na produkcji w zakładzie produkującym części samochodowe.
  • Od pracownika będziemy wymagać wykonywania wszelkich prac pomocniczych na linii produkcyjnej np: przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie, obsługa maszyn do pakowania.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • Osoby mogące przyjechać do pracy własnym samochodem będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności

Oferta:

  • Umowa o pracę na czas określony- 6 miesięcy, możliwość przedłużenia
  • dobre wynagrodzenie
  • trój zmianowy system pracy
  • lokum zapewnione

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się telefonicznie: 12 661 64 00

Możliwy kontakt również drogą elektroniczną. Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@zeitmann.pl.
W tytule prosimy wpisać ” Produkcja/Niemcy

źródło: http://zeitmann.pl/pl/dla-pracownikow/oferty-pracy/165-pomocnik-produkcyjny

Nr ogł.: 46552b075d5220dd

2 komentarze aby “Aktualne ogłoszenia: Praca Niemcy na produkcji części Audi Ingolstadt”

  1. witam jestem zainteresowany ta oferta pracy.
    jestem 19latkiem szukajacym pracy za granica bez znajomosci jezyka…
    nie karany, uczciwy i gotowy do podjecia pracy od zaraz…
    oto moj numer telefonu 726516469
    pozdrawiam Michał

  2. Marek Andrzej dn. 3 stycznia 2014 @ 11:49

    Bardzo jesteśmy zainteresowani tą ofertą proszę o kontakt – 512979942