€ do ustalenia

Aktualne ogłoszenie pracy w Austrii dla kuriera – kierowcy kat.B

  • Kraj: Austria
  • Miasto: Austria
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 października 2013 22:21

Firma przesyłkowa poszukuje pracownika na stanowisko kurier-kierowca kat.B. Oferta pracy w Austrii na magazynie przy rozwożeniu i doręczaniu paczek bez doświadczenia.

Stanowisko: Kurier

Miejsce: Austria

płaca: do ustalenia

Zadania:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie przede wszystkim odpowiedzialny za doręczenie paczek na wyznaczonym obszarze
  • do obowiązków będzie należało wykonywanie prac magazynowych polegających np: na załadunku i rozładunku samochodu dostawczego.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • niezawodność, punktualność
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia- nie jest to jednak warunek przesądzający o rekrutacji

Oferta:

  • Umowa na austriackich warunkach
  • zatrudnienie u austriackiego pracodawcy
  • dodatkowo przeznaczana dieta na wyżywienie i zamieszkanie.
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacja:

  • Zainteresowanych tą ofertą pracy prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres:
  • rafal.kaczmarek@humanpro.pl

źródło: http://www.twojaeuropa.pl/oferta-pracy/7713

wyświetleń: 3408, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 302524b02eb0d532

1 odpowiedź aby “Aktualne ogłoszenie pracy w Austrii dla kuriera – kierowcy kat.B”

  1. mezszczyzna lat 40 jestem zainteresowany oferta