€ od 4,72 euro brutto

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla par od zaraz magazyn bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 31 grudnia 2013 12:13

Propozycja pracy w Holandii na magazynie z Utrecht dla osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz przy zbieraniu zamówień i wykładaniu towaru na półki magazynowe.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Mile widziane pary

Lokalizacja: Utrecht, Holandia

Termin: praca rozpoczyna się od 05.01.2014

Wynagrodzenie: Obowiązują stawki wiekowe naliczane wg:

  • wiek 19: 4,72 euro brutto/h
  • wiek 20: 5,52 euro brutto/h
  • wiek 21: 6,51 euro brutto/h
  • wiek 22: 7,64 euro brutto/h
  • wiek 23 oraz więcej: 8,98 euro brutto/h

stawka zależna również od stażu pracy

Zadania:

  • Praca na magazynie z produktami spożywczymi i chemicznymi.
  • Do zadań pracownika należeć będzie zbieranie i kompletowanie zamówień. Praca z wykorzystaniem skanera elektronicznego.
  • Od pracownika wymagać będziemy odpowiedniego układania towarów na półkach
  • Praca możliwa w chłodni.

Oczekujemy:

  • gotowość pracy w różnych godzinach
  • Nie wymagamy doświadczenia,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na 6 miesięcy
  • chęci dorobienia
  • zaświadczenie o niekaralności
  • obowiązkowo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Praca na okres 6 miesięcy, dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy
  • Zakwaterowanie na koszt pracownika również według stawek wiekowych:

wiek 19- 30 euro tydzień
wiek 20- 50 euro tydzień
wiek 21- 63 euro tydzień
wiek 22- 70 euro tydzień
wiek 23 oraz więcej 75 euro tygodniowo

  • ubezpieczenie koszt pokrywa pracownik- tygodniowo wynosi 20,75 euro

Aplikacja:

  • Zainteresowanych prosimy o aplikowanie na adres: Holandia@eurowork.net.pl
  • W tytule wiadomości koniecznie prosimy wpisać „Pracownik magazynu 05.01”

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-ze-znaj-j-angielskiego-od-zaraz-id202350.html

Nr ogł.: 24052bed07a1b6d7

3 komentarze aby “Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla par od zaraz magazyn bez języka”

  1. Ewa Zbigniew dn. 2 stycznia 2014 @ 12:03

    Możemy wyjechać natychmiast.Mąż ma mumer sofi i doświadczenie w pracy w hurtowni warzyw w Holandii.Prawo jazdy kat B.tel 731606489

  2. witam jesteśmy zainteresowani waszom ofertą jesteśmy młodzi i zawsze dyspozycyjni mamy po 24 i 22 lata pracowalismy juz za granicą czekamy na kontakt 780086478

  3. Witam serdecznie! dn. 14 stycznia 2014 @ 15:44

    Witam serdecznie poszukuje z chlopakiem pracy na terenie holandii jestesmy gotowi podjac prace od zaraz. Posiadamy swoj samochod oraz holenderskie konto bankowe,nr sofi. Posiadamy duze doswiadczene na produkcji oraz magazynie.
    Prosze o kontakt 888-711-676
    pozdrawiamy