€ 6,19 GBP/godzinę brutto

Anglia praca dla kelnerów i sprzątaczki bez doświadczenia Minehead

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Minehead
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 września 2013 23:21

Ośrodek wypoczynkowy z Minehead w Anglii poszukuje pracowników na stanowiska Kelnerka/kelner, sprzątaczka. Oferta pracy w Anglii bez doświadczenia ze znajomością języka angielskiego

Stanowisko1: Pracownik sprzątający

Zadania: Pracownika sprzątającego będą polegać na uporządkowaniu pokoi gościnnych i przygotowywaniu ich na przyjazd gości.

Stanowisko2: Kelner/kelnerka

Zdaniami kelnera/ki będzie praca w restauracji i obsługa gości

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • kultura osobista
  • sumienność
  • motywacja do pracy
  • miła aparycja

Oferta:

  • Zamieszkanie zapewnione na terenie ośrodka- koszt 34 funty/tydzień
  • w cenie zakwaterowania zawarte jest umożliwienie pracownikom korzystanie z większości atrakcji znajdujących się na terenie ośrodka

Aplikacja:

  • Za pomocą Formularza na stronie praca.lsj.pl, należy zarejestrować się, po zalogowaniu należy założyć swój formularz z następującymi danymi:
  • dział: Gastronomia/Hotelarstwo/Turystyka
  • nazwa formularza: OŚRODKI WYPOCZYNKOWE BUTLINS/HOTELE WARNER, WIELKA BRYTANIA
  • Jeżeli nastąpią problemy z rejestracją prosimy o kontakt pod numerem:91 813 09 06.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/personel-hotelowy-1989105.html

Nr ogł.: 5805230caf4d5ef7