€ 5 - 7 £/h

Anglia praca dla kobiet przy sprzątaniu bez znajomości języka od zaraz 2014

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 marca 2014 20:55

Od zaraz poszukujemy pracowników bez znajomości języka angielskiego do fizycznej pracy w Anglii przy sprzątaniu. Ogłoszenie dla kobiet z doświadczeniem w tej branży. Wyjazd na dłuższy okres czasu.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: od 5 do 7 £/h

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie mieszkań po remontach, wyprowadzkach. Do zadań będą należały takie prace jak: odkurzanie, ścieranie kurzy, mycie okien, podłóg itp.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnych stanowiskach konieczne
– osoba zdrowa wytrzymała fizycznie
– możliwość wyjazdu od zaraz
– osoba pracowita, dokładna
– osoba dyskretna, uczciwa
– dyspozycyjność
– osoba zamieszkująca w Londynie

Oferujemy:
– dobrą płacę w terminie
– pomoc organizacyjną na miejscu
– możliwość dłuższej współpracy
– pracę od zaraz
– dużą ilość godzin
– ciągłe zlecenia
– praca grupowa i indywidualna

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez maila: firma.sprzatania@gmail.com Proszę podać kilka informacji o sobie (wiek, zamieszkanie, numer telefonu, parę słów na swój temat) oraz doświadczenie najlepiej potwierdzone referencjami.

Źródło: http://londynek.net/jobs/Firma+sprzatajaca+zatrudni+do+pracyLondyn+Londyn+Pomoc+domowa+Au+Pair+Sprzatanie+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=825155

Nr ogł.: 22953198a5c80d8a