€ 6.31 - 7.00 £ na godz

Anglia praca fizyczna dla kobiet pomoc domowa, sprzątanie Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 listopada 2013 21:51

Aktualna propozycja fizycznej pracy w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu oraz pomocy w innych obowiązkach domowych. Zatrudnienie w Londynie w Restauracji lub prywatnych domkach.

Stanowisko1. Sprzątanie Restauracji
Stanowisko2. Sprzątanie Domków

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Zarobki: 6.31 – 7.00 £ na godz

Zadania:

  • Stanowisko1. Praca przy sprzątaniu restauracji. Praca 7 dni w tygodniu po 2 godziny 45 minut.
  • Stanowisko2. Do zadań pracowników będzie należało sprzątanie domków w części zachodniej Londynu.

Wymagamy:

  • posiadania zatrudnienia innego, proponowana praca jest możliwością dorobienia,
  • doświadczenie przy sprzątaniu w Londynie
  • umiejętność porozumienia się w języku angielskim
  • elastyczności

Oferta:

  • Możliwość dorobienia
  • w przypadku pracy w Domkach jeżeli pracownik będzie dobrze wykonywał swoje obowiązki możliwość pracy w większym wymiarze godzin.

Aplikacja:
Zależna od stanowiska.

  • Stanowisko1. Sprzątanie w restauracji: Prosimy o kontakt smsowy pod numerem: 07752 369 661. W treści na początku prosimy o wpisanie słowa „Beckton” następnie prosimy o informacje na Państwa temat.
  • Stanowisko2. Sprzątanie domków prywatnych: Prosimy o kontakt smsowy: 07752 369 661. Prosimy aby sms zaczynał się od słowa ‚Domki’ a następnie zawierał informacje o Tobie.

Z kandydatami którzy przejdą wstępną selekcję będziemy się kontaktować osobiście.

źródło: http://londynek.net/jobs/SPRZATANIA+Londyn+Beckton++Londyn+SW+Pomoc+domowa+Au+Pair+Sprzatanie+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=796827

Nr ogł.: 13528a00393e74c