€ 6.23-6.48/h

Anglia praca fizyczna na magazynie przy pakowaniu Stroke

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Stoke
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 września 2013 19:14

Firma z branży odzieżowej z Stoke w Anglii rekrutuje pracowników do Centrum Dystrybucji. Oferta fizycznej pracy w Anglii na magazynie przy pakowaniu towarów. Wymagana znajomość języka angielskiego

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Stroke

Wynagrodzenie: 6.23-6.48/h

Zadania: Wykonywanie wszelkich prac magazynowych związanych z pakowaniem odzieży i produktów domowych, załadunek i rozładunek dostaw, układanie towaru na magazynie czy wykonywanie poleceń zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • gotowość do pracy 5 dni w tygodniu włączając weekendy
  • motywacja do pracy

Oferta:

  • pracę w systemie trzy zmianowym: 6 do 14, 14 do 22, 22 do 06.
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres – ale nie jest to konieczne

Aplikacja:
Prosimy się kontaktować korzystając z adresu e-mail: veronika.misejova@thebestconnection.co.uk

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/magazynier-2010805.html

Nr ogł.: 2635224878360468