€ od £6.31 do £7.50

Anglia praca na linii produkcyjnej przy kontroli jakości owoców Kent

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 grudnia 2013 21:03

Pakowalnia owoców z Kent poszukuje pracowników na stanowisko kontroler jakości. Oferta pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy kontroli jakości owoców twardych i miękkich.

Stanowisko: Kontroler jakości

Miejsce pracy: Hrabstwo Kent, Anglia

Płaca: od £6.31 do £7.50

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji w pakowalni owoców przy kontroli jakości owoców twardych i miękkich.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • swobodna umiejętność obsługi komputera
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • kultura osobista, pozytywne nastawienie,
  • komunikatywność
  • umiejętność przemyślanego zorganizowania czasu pracy

Oferta:

  • wynagrodzenie w wysokości £6.31- przez pierwsze 12 tygodniu, po pozytywnym przejściu okresu próbnego stawka wzrośnie do £7.50

Aplikacja:

Aplikacja nieaktualna!

źródło: http://www.strefa.co.uk/ogloszenia/poszukujemy-kontrolerow-jakosci-qc/30747

Nr ogł.: 157528e2d168bb21