€ w zależności od godzin zmianowych

Anglia praca na magazynie Tesco bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 lutego 2014 03:28

Pilne poszukiwany magazynier – pracownik fizyczny do pracy w Anglii na magazynie w hipermarketach Tesco. Pracodawca nie wymaga znajomości języka angielskiego ani doświadczenia w tej branży. Praca od zaraz.

Stanowisko: magazynier
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: w zależności od godzin zmianowych
Ważne do: oferta nieaktualna

Zadania:
– praca na magazynie polegająca na sprawdzaniu stanu ilości produktów na półkach, pakowaniu, przenoszeniu, wysyłaniu towaru itp.

Wymagania:
– bardzo dobra kondycja i wytrzymałość
– dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
– osoby zdrowe i silne, z wigorem
– pracowitość
– punktualność

Oferujemy:
– praca w systemie zmianowym
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów
– dobrą płacę
– 2 dni przerwy od pracy
– grafik ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem
– stawki godzinowe zmienne w zależności od pory pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV pod adres: [oferta już nie aktualna]

Źródło:

Nr ogł.: 5755303cd42dea8d

2 komentarze aby “Anglia praca na magazynie Tesco bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Posiadam 3 letnie doświadczenie pracy za granicą na taśmie produkcyjnej typu pakowanie warzyw i artykułów elektrycznych. Jestem osobą W 100% sprawną i dyspozycyjną z własną gwarancją rzetelnego podejścia do pracy.Dodatkowo posiadam prawo jazdy kat.B,umiejętność jazdy wózkami widłowymi i wszelkimi pojazdami halowymi gdyż miałem z tym styczność w poprzedniej pracy.

    Możliwość podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt . tel:669086713

  2. Jarek Drzycimski dn. 25 lutego 2014 @ 22:46

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Posiadam 3 doświadczenie pracy za granicą na taśmie produkcyjnej typu pakowanie warzyw i artykułów elektrycznych. Jestem osobą W 100% sprawną i dyspozycyjną z własną gwarancją rzetelnego podejścia do pracy.Dodatkowo posiadam prawo jazdy kat.B,umiejętność jazdy wózkami widłowymi i wszelkimi pojazdami halowymi gdyż miałem z tym styczność w poprzedniej pracy.

    Możliwość podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt . tel:508122238