€ 6,32£

Anglia praca na produkcji bez znajomości języka od zaraz w fabryce słodyczy

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 września 2013 23:22

Firma z Anglii poszukuje pracowników fizycznych na produkcję od zaraz. Praca w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu bez znajomości języka angielskiego oraz doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Płaca: 6,32£

Praca od 30.09

Zadania:

  • Praca polega na stanu na linii produkcyjnej przy pakowaniu i wyrabianiu słodyczy

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia oraz sprawność fizyczna
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferta:

  • pracę na okres około 5-6 tygodni
  • pomoc przy szukaniu zakwaterowania oraz przy zorganizowaniu formalności związanych z wyjazdem
  • opiekę polskiego rezydenta
  • ubezpieczenie
  • praca minimalnie na okres 5 tygodni
  • Zamieszkanie oraz transport- na koszt pracownika

Aplikacja:

  • Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem:
  • produkcja@praca-pws.pl W tytule wiadomości należy podać nr.ref. TAUK/1309/APP

źródło:http://www.praca-pws.pl/pracownik-produkcji-anglia/

Nr ogł.: 2005230c71226421

2 komentarze aby “Anglia praca na produkcji bez znajomości języka od zaraz w fabryce słodyczy”

  1. Witam,

    jestem zainteresowany podjęciem tej pracy od zaraz.
    Tel 663429387

    Dawid

  2. Mateusz B dn. 5 stycznia 2014 @ 21:37

    Wraz z Dziewczynom szukamy pracy. JESTEŚMY ZAINTERESOWANI TĄ PRACĄ GOTOWI OD ZARAZ PROSZE O KONTAKT POD NUMEREM TEL. ( +48 507-810-243 ) LUB ( +48 725-376-305 ) POZDRAWIAM!!!!!!!!!!