€ 7, 20 GBP/h

Anglia praca przy pakowaniu i sortowaniu jaj Ledds bez znajomości języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Ledds
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 grudnia 2013 00:09

Poszukiwani pracownicy na produkcje w Ledds. Praca w Angli dla par, od zaraz przy pakowaniu i sortowaniu jaj na linii produkcyjnej bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Ledds, Anglia

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h

Oferta również dla par

Termin: od zaraz- wyjazd do pracy 30.12.2013

Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

Zadania:

  • Sortowanie jaj ze względu na ich wielkość.
  • Wykonywanie zadań na linii produkcyjnej
  • Osoby które posiadają licencję na obsługę wózków widłowych będą odpowiadać za ich obsługę

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • gotowość do wyjazdu przynajmniej na miesiąc
  • ważne dokumenty
  • zdolność do pracy w grupie
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt
  • zapewniamy pracownikom ubezpieczenie na okres zatrudnienia
  • zamieszkanie- koszt pokrywa pracownik jest to 40 GBP tygodniowo- domek robotniczy
  • przejazdy do zakładu pracy koszt tygodniowy 10 GBP
  • praca na pełen etat – możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Pobieramy opłatę wstępną

Aplikacja:

UWAGA to ogłoszenie może być próbą wyłudzenia pieniędzy. Prosimy o zachowanie ostrożności w kontakcie z tym pracodawcą- Administracja

źródło: http://www.dopracypolacy.pl/index.php?k=anglia&page_id=oferta&of_id=46701

Nr ogł.: 1352a5fae6657a0

4 komentarze aby “Anglia praca przy pakowaniu i sortowaniu jaj Ledds bez znajomości języka”

  1. OSZUST KTO POBIERA KASĘ ZA PRACĘ WSTĘPNĄ DOBRE

  2. Mateusz B dn. 5 stycznia 2014 @ 21:28

    Wraz z Dziewczynom szukamy pracy. JESTEŚMY ZAINTERESOWANI TĄ PRACĄ GOTOWI OD ZARAZ PROSZE O KONTAKT POD NUMEREM TEL. ( +48 507-810-243 ) LUB ( +48 725-376-305 ) POZDRAWIAM!!!!!!!!!!

  3. witam jestem z mezem zainteresowana praca bardzo mi zalezy na tej pracy nr tel730756076 pozdrawiam

  4. arturrrrr dn. 28 lutego 2014 @ 21:47

    witam jeżeli oferta jest dalej aktualna to jestem bardzo chętny. nie karany bez nałogów proszę o kontakt 501105003