€ do ustalenia

Anglia praca sezonowa przy zbiorach truskawek bez języka Elmhurst

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2014 19:53

Od zaraz szukamy pracowników przy zbiorach truskawek. Fizyczna praca w Anglii w okresie wakacyjnym dla osób bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Oferta aktualna od kwietnia do listopada.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Anglia, Elmhurst, Lichfield
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie zbierać truskawki z upraw polowych otwartych jak również z tuneli foliowych.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu za granicę na minimum 3 miesiące
– dobra kondycja
– osoba zdrowa, energiczna
– chęć do pracy

Oferujemy:
– dobrą pacę
– pomoc w pierwszych dniach
– pracę bez znajomości języka
– możliwość zatrudnienia bez doświadczenia przy zbiorach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://praca-sezonowa-za-granica.pl/praca/praca-sezonowa-w-anglii-2014-przy-zbiorach-truskawek-bez-znajomosci-jezyka/

Nr ogł.: 89053419be20f092

3 komentarze aby “Anglia praca sezonowa przy zbiorach truskawek bez języka Elmhurst”

  1. para chętna do pracy
    23 i 24 lata,
    mieliśmy już styczność ze zbiorem truskawek
    pilni, sumienni, obowiązkowi, bez nałogów, posiadamy oboje uprawnienia na kategorię B, własne auto przygotowani do pracy w każdych warunkach
    do wyjazdu od zaraz
    kontakt anbata@wp.pl

  2. Witam,mam 21 i jestem zainteresowany pracą,ale to dopiero od połowy czerwca.
    Posiadam doświadczenie w zbiorach warzyw jak i owocach.
    Kontakt: matheo.93.3@o2.pl

  3. patrycjaszczepan dn. 28 kwietnia 2014 @ 19:08

    Witam jesteśmy zainteresowani ( ja 20 i chłopak 24 lata ) tą ofertą pracy , posiadamy doświadczenie przy zbiorach truskawek .Posiadamy dobrą kondycje fizyczną , oraz motywacje do pracy , Oboje posiadamy prawo jazdy kat . B , własny samochód , jesteśmy sumienni i dokładni w wykonywanej pracy. . Prosimy o kontakt : klarcia1608@op.pl