€ 6,19 funta brutto godzina

Anglia praca w Barnsley monter mebli bez doświadczenia od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Barnsley
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2013 21:36

Firma z Wielkiej Brytanii z branży meblowej poszukuje osób na stanowisko monter mebli. Oferta pracy w Anglii od zaraz w Barnsley bez doświadczenia z minimalną znajomością języka

Stanowisko: Monter mebli
Płaca: 6,19 funta brutto godzina, nadgodziny w wysokości 7,74 funta brutto godzina

Zadania:

  • wszelkie prace towarzyszące składaniu mebli: w tym np sklejanie czy skręcanie oraz montowanie części takich jak zawiasy, klamki. Pakowanie i załadunek mebli oraz zabezpieczanie ich na czas transportu.

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • język angielski w stopniu podstawowym
  • dbałość o szczegóły i pracowitość

Oferta:

  • ciągłą opiekę polskiego biura
  • 3 miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia
  • płatne zamieszkanie w cenie 50-60 GBP tydzień
  • pełne ubezpieczenie też NNW
  • opiekę medyczną

Aplikacja; http://www.pracuj.pl/praca/monter-ka-mebli-barnsley-anglia,oferta,3050226

Nr ogł.: 829521618a8e8cc3

2 komentarze aby “Anglia praca w Barnsley monter mebli bez doświadczenia od zaraz”

  1. jestem.zaieresowny.ofertom.podaj.numer.lelefonu667482171

  2. arturrrrr dn. 27 lutego 2014 @ 15:08

    witam jeżeli oferta jest aktualna to jestem zainteresowany proszę o kontakt 501105003