€ od 9,77€/godz brutto

Austria praca dla kobiet pomocnik na produkcji bez doświadczenia

  • Kraj: Austria
  • Miasto: Wieselburg
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 października 2013 22:19

Poszukiwani pracownicy na produkcję lamp i reflektorów samochodowych w Wieselburgu. Oferta pracy w Austrii przy taśmie montażowej dla kobiet bez doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik produkcji

Miasto: Wieselburg

Płaca: od 9,77€/godz brutto przez pierwszy miesiąc, następnie 10,68€ brutto. Około 6.500,00 zł – 7.000,00 zł

Oferta skierowana głownie dla kobiet

Zadania:

  • Praca przy taśmie montażowej, polegająca na montowaniu lamp i reflektorów samochodowych.

Wymagania:

  • język niemiecki dobry- znajomość komunikatywna zarówno w mowie i piśmie. Warunek obowiązkowy- sprawdzany testem!
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej (również godziny nocne) plus praca w nadwyżkowych godzinach
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra sprawność fizyczna i stan zdrowia
  • zdolności manualne
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie auta oraz doświadczenie w podobnej pracy

Oferta:

  • zakwaterowanie koszt 200 euro /miesiąc
  • umowę na pełen etat na czas nieokreślony zgodną z Austriackim prawem pracy
  • dodatki za pracę zmianową i nocną

Aplikacja:
za pośrednictwem strony:

Nr ogł.: 328524d29bfac119