€ 10 euro/h

Belgia praca 2014 w budownictwie pracownik ogólnobudowlany

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Antwerpia
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 grudnia 2013 23:12

Firma budowlana z Antwerpii zatrudni pracownika od stycznia 2014. Oferta pracy w Belgii w budownictwie przy wykończeniach, montowaniu regpisów, wyburzaniu.

Stanowisko: pracownik Ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Antwerpia, Belgia

Zarobki: 10 euro/h

Termin: od stycznia 2014

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac ogólnobudowlanych takich jak: wyburzanie, prace murarskie, montowanie regipsów, układanie płytek.
  • Do obowiązków należeć będzie stawianie ścianek działowych, szpachlowanie, malowanie oraz drobne naprawy.

Oczekujemy:

  • obowiązkowo: udokumentowane przynajmniej 5 letnie doświadczenie w budownictwie
  • komunikatywna znajomość jednego z języków: holenderski, niemiecki, francuski, angielski
  • wymagamy posiadania samochodu

Oferta:

  • Zarobki w wysokości: 10 euro /h netto
  • zamieszkanie
  • zatrudnienie na rok

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej CV oraz numer referencyjny w tytule: SCIANKI-OGÓLNO/01.2014
na adres: wspolpraca.office@gmail.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-ogolnobudowlany-w-tym-scianki-dzialowe-id201259.html

Nr ogł.: 57052b080180e8a7