€ do uzgodnienia

Belgia praca od zaraz dla kobiet w drukarni i przy sprzątaniu

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Belgia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 września 2013 21:16

Drukarnia z Belgii szuka pracownika do drukarni. Oferta pracy w Belgii przy obsłudze maszyn i sprzątaniu od zaraz dla osób bez doświadczenia i znajomości języka lokalnego.

Stanowisko: Pracownik drukarni

Miejsce: Belgia

Termin: Praca od zaraz

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca przede wszystkim polega na obsłudze drukującej ulotki i naklejki
  • Do zadań należeć będzie składanie pudeł, przygotowanie palet do wysyłki oraz na sprzątaniu biura i pomieszczeń.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, punktualność, pracowitość
  • posiadanie własnego pojazdu

Oferta:

  • Możliwość pracy od zaraz
  • zamieszkanie na koszt pracodawcy
  • pracę na dłużej

Aplikacja:
Prosimy przesyłać CV na adres: info@interserwis.be dopisując ‚ Drukarnia’

aplikacja: http://www.praca4u.net/praca-dla-kobiety-w-drukarni-w-belgii-id192929.html

Nr ogł.: 592523b2ac23af58