€ do uzgodnienia

Betoniarz, zbrojarz, cieśla praca w Niemczech na budowie ze znajomością języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 października 2013 00:41

Firma budowlana z Niemiec poszukuje pracowników fizycznych na stanowiska betoniarz, zbrojarz, cieśla. Możliwość pracy dla betoniarzy w budowlance z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy pracowników budowlanych do prefabrykacji betonu:
– betoniarzy
– zbrojarzy
– cieśli szalunkowych

CBSbutler Deutschland poszukuje betoniarzy do pracy na terenie Niemiec.

Mile widziane będą osoby o elastycznym nastawieniu do pracy – w zależności od zlecenia pracę wykonuje się na różnych stanowiskach.
Atrakcyjne zarobki, stawki godzinowe + dieta, duża ilość godzin.

W CBSbutler oferujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech.Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej.
Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym – WARUNEK KONIECZNY!
– doświadczenie jako zbrojarz, betoniarz, monter szalunków
– doświadczenie w pracy przy prefabrykacji będzie atutem
– mile widziany własny samochód

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

wkaim@cbsbutler.de

Nr ogł.: 55052457d88a1290