€ do uzgodnienia

Budownictwo Holadnia praca dla Polaków przy tynkowaniu od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 20:58

Firma zajmująca się wykończeniami poszukuje pracownika na samodzielne stanowisko-tynkarz przy tynkowaniu i kafelkowaniu. Praca w Holandii od zaraz przy wykończeniach dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: Holandia

Termin: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiadał za prace ogólnobudowlane a do głównych obowiązków należeć będzie:
  • tynkowanie oraz kafelkowanie łazienek
  • Stanowisko całkowicie samodzielne

Oczekujemy:

  • wieloletniego doświadczenia w podobnej pracy
  • fachowość
  • zdolność do całkowicie samodzielnej pracy
  • dyspozycyjność podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • obowiązkowo: znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym pracownikom rozumienie przełożonego.

Oferta:

  • zakwaterowanie
  • dojazdy codziennie do i z pracy
  • zapewnione ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • możliwość rozwoju i podwyżek

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania wiadomości mailem: Ania@greentalent.nl
Możliwość aplikacji telefonicznej- pon-pt 9-17 pod numerem: 0031-644879173

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-tynkowaniu-oraz-kafelkowaniu-lazienek-id202999.html

Nr ogł.: 29952cecbe2b2d4f