€ od 160 do 320 funtów/tyg.

Dam pracę w Anglii dla Polaków -kurier/kierowca kat.B Nottingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 marca 2014 18:54

Aktualnie poszukujemy kurierów do pracy w Anglii. Ogłoszenie dla kierowców z kat. B bez doświadczenia na podobnym stanowisku. Wymagamy natomiast znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym w mowie jak i w piśmie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Nottingham, St Helens, Irlam, Elland
Wynagrodzenie: od 160 do 320 funtów/tyg.

Zadania:
Pracownik będzie dostarczać paczki do klientów, rozliczać się z nich. Będzie odbierał pokwitowania i prowadził dokumentację.

Wymagania:
– język angielski na dobrym poziomie w mowie jak i w piśmie.
– aktualne prawo jazdy kat.B
– umiejętność prowadzenia samochodu w ruchu lewostronnym będzie dodatkowym atutem
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– osoba o nienagannym wyglądzie
– punktualność
– wysoka kultura osobista

Oferujemy:
– pracę na dłuższy okres
– dobrą płace
– możliwość zdobycia doświadczenia
– pomoc w pierwszych dniach
– pomoc w aklimatyzacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: vandriving@transline.co.uk w tytule wpisując: “Kurier”

Źródło: http://www.praca4u.net/kurier-w-wielkiej-brytanii-id211349.html

Nr ogł.: 375532a1b0b1e807