€ 6,50 £/h

Dam pracę w Anglii dla Polaków przy sprzątaniu pociągów Kent 2014

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia, Kent
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 maja 2014 13:33

Firma sprzątająca poszukuje osób do pracy w Anglii na stanowisko sprzątacza/ki. Zatrudnienie w Kent dla kandydatów ze znajomością języka angielskiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Osoba do sprzątania
Lokalizacja: Anglia, Kent
Wynagrodzenie: 6,50 £/h

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało sprzątanie pociągów (mycie wewnątrz i na zewnątrz). Zatrudniony będzie również prowadzić montaż i demontaż elementów pociągowych.

Wymagania:
– pracodawca wymaga doświadczenia na danym stanowisku
– umiejętność zarządzania czasem i przydzielania sobie zadań
– angielski w stopniu dobrym w mowie jak i piśmie
– każdy kandydat obowiązkowo musi zdać test PTS
– aktualne prawo jazdy na samochód osobowy
– bez przeciwwskazań zdrowotnych (potwierdzenie od lekarza)
– osoba niekarana (zaświadczenie do wglądu)

Oferujemy:
– wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
– pomoc polskiego opiekuna
– ubezpieczenie i płatny urlop
– zdobycie nowych doświadczeń

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila: praca@globalforcegroup.co.uk
w treści ogłoszenia proszę podać zakres kwalifikacji posiadanych przez osobę aplikującą. W tytule natomiast proszę umieścić: train cleaner

Źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/fizyczna_1/sprzatanie-pociagow_i755

Nr ogł.: 35153622b5fe7955