€ do ustalenia

Dam pracę w Anglii na linii produkcyjnej kanapek w Londynie bez doświadczenia

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 lutego 2014 21:48

Fabryka w Londynie poszukuję pracowników fizycznych bez doświadczenia na linii produkcyjnej przy produkcji kanapek. Praca w Anglii dla Polaków (2 kobiety i 1 mężczyzna) ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Londyn- Hayes
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– kontrolowanie prac maszyn
– kontrolowanie jakości według przyjętych standardów
– pilnowanie aby nie zabrakło składników na linii produkcyjnej
– pakowanie kanapek w specjalne opakowania

Wymagania:
– dwie kobiety i jeden mężczyzna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– motywacja i chęć do pracy
– język angielski na poziomie komunikatywnym
– osoby zamieszkujące okolice Londynu, Hayes
– doświadczenie na podobnych stanowiskach mile widziane

Oferujemy:
– pracę na dłuższy okres
– pracę w miłym zespole
– pomoc w pierwszych dniach pracy
– przeszkolenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-na-produkcji-kanapek-w-fabryce-londyn-hayes/

Nr ogł.: 747530a0fd12521c

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Anglii na linii produkcyjnej kanapek w Londynie bez doświadczenia”

  1. Beata Szołdra dn. 2 marca 2014 @ 12:23

    Witam!
    Razem z moim kolegą bylibyśmy zainteresowani oferta! Ja mam 18 lat a on 22 lata. Oboje potrzebujemy zarobić sobie na studia. Możemy wyjechać na miesiące czerwiec, lipiec, sierpień. Znamy język angielski, jesteśmy zmotywowani. Mamy już doświadczenie w pracy za granicą. Kochamy Anglię, bylibyśmy przeszczęśliwi gdybyśmy to my dostali tę szansę! Nasze dane kontaktowe:
    – e-mail: becia-szolders@wp.pl
    – tel. 603525854

    Ps. W razie potrzeby większej ilości osób moglibyśmy popytać znajomych.