€ 7 GBP za godz.

Dam pracę w Anglii na produkcji jajek przy pakowaniu bez języka Devon

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 czerwca 2014 20:36

Aktualnie szukamy pakowaczy bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta z Devon dla par i grup na linii produkcyjnej przy pakowaniu jajek. Zatrudnienie na okres ok. 3 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Anglia, Devon
Wynagrodzenie: 7 GBP za godz.

Zadania:
Pakowanie jajek w opakowania specjalnie do tego przygotowane. Praca stojąca przy linii produkcyjnej.

Wymagania:
– zdrowy kręgosłup
– sprawne i szybkie dłonie
– osoba energiczna, żywotna
– ostrożność przy pracy z jajkami
– doświadczenie w podobnych pracach

Oferujemy:
– pracę dla par i grup
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zakwaterowanie w pokojach 4 osobowych odpłatne 30 GBP/7 dni
– zatrudnienie na 3 miesiące
– dobre warunki pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie na maila: biuro@workingservice.pl w tytule wpisując: pakowanie jajek Anglia.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-w-devon-pakowanie-jajek-na-linii-produkcyjnej-bez-jezyka/

Nr ogł.: 24953a1ecf3c3d2c