€ od 12,49 euro brutto.

Dam pracę w Belgii od zaraz dla sprzątaczki bez znajomości języka Turnhout

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Turnhout
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 27 lutego 2014 22:37

Od zaraz poszukujemy jednej pracowitej osoby do fizycznej pracy w Belgii w mieście Turnhout. Ogłoszenie przy sprzątaniu w domach i mieszkaniach prywatnych oraz biurowcach. Stanowisko oferujemy na dłuższy okres, minimum rok czasu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny/Sprzątacz
Lokalizacja: Belgia, Turnhout
Wynagrodzenie: od 12,49 euro brutto.

Zadania:
– do zadań pracownika będzie należało sprzątanie biur, odkurzanie podłóg, ścieranie kurzy, dbanie o dobry wygląd pomieszczeń itp.

Wymagania:
– osoba niekarana bez nałogów
– pracowitość i dokładność w wykonywaniu zadań
– język angielski na poziomie bardzo dobrym
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– dyskrecja i uczciwość
– doświadczenie na podobnych stanowiskach mile widziane
– gotowość wyjazdu od zaraz
– umiejętność planowania sobie czasu i zadań
– posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B
– umiejętność rozmowy z klientem i spełnienie jego oczekiwań co do porządku

Oferujemy:
– umowę o pracę
– aplikację bez ukrytych kosztów
– zapewniamy płatne zakwaterowanie
– pomoc w pierwszych dniach
– zapewniona opieka medyczna i socjalna
– jasne określenie zasad pracy
– rosnące zarobki w zależności od doświadczenia i ilości czasu jaki dana osoba będzie mogła pracować
– zapewniamy auto służbowe
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/sprzataczka-sprzatacz-turnhout,oferta,3300267

Nr ogł.: 863530f912d0d99e