€ 8,93 euro za godz. brutto

Dam pracę w Holandii bez języka przy zbiorach kwiatów, warzyw Vlaardingen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Vlaardingen
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 marca 2014 22:26

Oferta sezonowej pracy w Holandii z Vlaardingen przy zbiorze kwiatów bądź warzyw w szklarni. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka ani doświadczenia. Okres zbiorów potrwa pół roku.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Holandia, Vlaardingen
Wynagrodzenie: 8,93 euro za godz. brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały prace w szklarni przy kwiatach i warzywach. Pracownik będzie odpowiedzialny za takie czynności jak: sadzenie, podlewanie, podcinanie, zbiór, oraz wszystkie inne prace zlecone przez pracodawcę.

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
– ważny dowód bądź paszport umożliwiający wyjazd za granicę
– samodzielność
– konieczność założenia konta walutowego w banku
– zapał do pracy
– osoba zdrowa i wytrzymała fizycznie

Oferujemy:
– pracę tymczasową
– wynagrodzenie zależne od wieku
– zapewnione zakwaterowanie płatne w wysokości 85 euro na tydzień
– ubezpieczenie płatne 21 euro na tydzień
– wypłaty wpłacane na konto co dwa tygodnie
– pomoc w aklimatyzacji
– pomoc w sprawach urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV ze zdjęciem i dołączoną klauzulą o poufności na adres: infoeurowork.pl

Źródło: http://praca-przy-zbiorach.pl/oferty/oferta-pracy-w-holandii-przy-zbiorach-kwiatow-lub-warzyw-vlaardingen-2014/

Nr ogł.: 5275322197f76b0d

3 komentarze aby “Dam pracę w Holandii bez języka przy zbiorach kwiatów, warzyw Vlaardingen”

  1. malutka23 dn. 24 marca 2014 @ 12:12

    ZMOTYWOWANA PARA ON 29 ONA 27 LAT SZUKAJA PRACY Z ZAKWATEROIWANIEM.OBECNIE JESTESMY NA TERENIE HOLANDI.SZUKAMY PRACY NA DLUZSZY OKRES CZASU.TEL 0617752138

  2. grzegorz22041983 dn. 31 marca 2014 @ 09:52

    dwóch mężczyzn w wieku 23,30lat podejmie prace od zaraz nr kontaktowy 782198308 Grzegorz 791079208 Kamil .

  3. Witam. Para chętna do pracy przy zbiorach kwiatów i warzyw.. 21 i 19 lat. Sprawni fizycznie, gotowi do pracy. Nr. Artur – 733151946