€ 1600 euro/mc netto

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na budowie przy tapetowaniu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 lipca 2014 10:28

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Holandii przy wykończeniach w budownictwie. Oferta dla tapeciarzy z 3 letnim doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Tapeciarz
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 1600 euro/mc netto
Numer referencyjny: TAP/100/NL

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za tapetowanie ścian. Praca przy tapecie z włókna szklanego.

Wymagania:
– doświadczenie minimum 3 letnie na danym stanowisku konieczne
– język angielski bądź niemiecki komunikatywny
– posiadanie auta
– umiejętność samodzielnej pracy
– fachowiec w swojej dziedzinie
– rzetelne wykonywanie zadań

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– zapewniamy bezpłatne miejsce noclegowe
– oferujemy świadczenia socjalne
– zatrudnienie na dłuższy okres
– pomoc przy wypełnianiu wszelkich formalności

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania CV w języku niemieckim lub angielskim na adres: biuro@flexjob.pl w tytule wpisując numer refernecyjny: TAP/100/NL

Źródło:

Nr ogł.: 39353b72f6abd9fa