€ do ustalenia

Dam pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu Scherpenzeel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Scherpenzeel
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 maja 2014 13:31

Firma z Scherpenzeel produkująca ciastka poszukuje par bez doświadczenia do pracy w Holandii. Zatrudnienie na produkcji przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik na linię produkcyjną
Lokalizacja: Holandia, Scherpenzeel
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie stał przy linii produkcyjnej. Do jego zadań będzie należało pakowanie ciastek.

Wymagania:
– osoba zdrowa, bez nałogów
– znajomość języka holenderskiego bądź angielskiego
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– dodatki i bonusy dla pracowników
– podpisanie umowy o pracę
– zapewniamy miejsce zamieszkania
– oferujemy bezpłatne dojazdy do miejsca pracy
– obecność polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez maila: eena.245105@poczta.startpraca.pl

Źródło:

Nr ogł.: 964536b6e5fa2aed