€ do ustalenia

Dam pracę w Holandii od zaraz dla Polaków na linii produkcyjnej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2014 20:13

Firma produkująca elektronikę zatrudni od zaraz 4 pracowników bez doświadczenia na produkcji przy kontroli jakości i montażu drobnej elektroniki. Oferta pracy w Holandii dla Polaków ze znajomością języka holenderskiego, angielskiego bądź niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało stanie przy linii produkcyjnej i montowanie elektroniki oraz sprawdzanie jakości sprzętu. Pracownik będzie również odpowiedzialny za utrzymanie czystości w miejscu pracy.

Wymagania:
– znajomość języka na poziomie B2 z trzech do wyboru: holenderski, angielski, niemiecki
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz
– osoba niekarana
– doświadczenie w podobnych pracach będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pracę od zaraz
– umowę tymczasową na holenderskich warunkach
– zapewniamy miejsce noclegowe
– oferujemy ubezpieczenie
– możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
– pomoc polskiego opiekuna
– transport do pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-holandia,oferta,3357071

Nr ogł.: 721534672ca068fc