€ 9,5euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech dla dwóch osób na magazynie elektroniki Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomość jęzka: biegła znajomość
  • Opublikowany: 14 lutego 2014 17:14

Poszukujemy dwóch osób do pracy w Niemczech do magazynu ze sprzętem elektronicznym,  przy zbieraniu zamówień przez telefon i przygotowaniem towaru do wysyłki. Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego jest wymagana na poziomie bardzo dobrym ze względu na kontakt z klientem.

Stanowisko: pracownik na magazynie z elektroniką
Lokalizacja: Niemcy, Essen
Wynagrodzenie: 9,5euro/h brutto

Zadania:
– prace w magazynie, przyjmowanie zamówień, wysyłka

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z języków: niemiecki bądź angielski
– zainteresowania elektroniką
– znajomość sprzętu elektronicznego
– doświadczenie w tej branży będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji

Oferujemy:
– 3 miesięczny okres próbny z możliwością zawarcia umowy na okres dłuższy
– zapewnione zakwaterowanie- płatne
– pomoc przy pierwszych krokach w pracy
– 140 godzin pracy w miesiącu

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy o aplikowanie poprzez stronę: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-na-magazynie-elektroniki-bez-znajomosci-jezyka-w-essen/

Nr ogł.: 62852fe397fcd22e

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Niemczech dla dwóch osób na magazynie elektroniki Essen”

  1. Pracownik2 dn. 21 lutego 2014 @ 14:01

    Witamy,
    Para (chłopak 26 lat, dziewczyna 25 lat) jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Angielski w stopniu komunikatywnym. Niekarani, bez nałogów. Jesteśmy komunikatywni oraz umiemy pracować w grupie. Szukamy pracy na stałe. Posiadamy prawo jazdy kategorii B (z kilku letnim doświadczeniem). Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi, pracowitymi. Chłopak posiada uprawnienia na wózki widłowe. Z doświadczeniem na liniach produkcyjnych w Polsce i za granicą. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Czekamy na odpowiedź pod adresem mail: dg.praca2@interia.pl