€ 7,86 euro/h brutto plus dodatki

Dam pracę w Niemczech na produkcji przy pakowaniu dla Polaków 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2014 19:51

Aktualnie poszukujemy pracowników produkcyjnych do pracy w Niemczech. Oferta dla Polaków przy pakowaniu, kontroli jakości i prowadzeniu zadań związanych z produkcją. Od kandydatów oczekujemy znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 7,86 euro/h brutto plus dodatki

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za ogólne prace produkcyjne takie jak: pakowanie, kontrola jakości, naprawa drobnych usterek czy dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– język niemiecki
– znajomość funkcjonowania urządzeń do pakowania będzie dodatkowym atutem
– książeczka sanitarno- epidemiologiczna
– wyjazd własnym samochodem

Oferujemy:
– pracę na niemieckich warunkach
– dodatki za zmiany nocne (25%) i weekendowe (50%) i nadgodziny
– dwa dni wolne w tygodniu
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku niemieckim z załączoną klauzulą o poufności na adres:
praca@meyer-fachowcy.pl

Źródło:

Nr ogł.: 42953417e93e6d55

2 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech na produkcji przy pakowaniu dla Polaków 2014”

  1. Witam. Szukam pracy w Niemczech . Proszę o kontakt 509 929 636.

  2. muszka8912 dn. 4 czerwca 2014 @ 07:38

    Dzień dobre szukam pracy w raz z dziewczyna.Mieszkamy nie daleko Berlina.prosze o jakiś kontakt muszka8912o2.pl Dziękuje