€ 8,50 euro brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 5 marca 2014 18:30

Potrzebni fizyczni pracownicy bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech przy produkcji kosmetyków. Oferta w Kolonii również dla par i grup od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do produkcji
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto

Zadania:
Kandydat będzie pracować na linii produkcyjnej przy pakowaniu kosmetyków oraz będzie wykonywać takie zadania jak: kontrola jakości, kodowanie, foliowanie, układanie produktów na palety itp.

Wymagania:
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– możliwość wyjazdu na okres 2 miesięcy
– szybkość i dokładność w wykonywaniu zadań
– znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
– zaświadczenie o niekaralności
– mile widziane grupy i pary
– doświadczenie w branży
– osoby z samochodem

Oferujemy:
– pomoc polskiego rezydenta
– pracę już od marca
– bardzo dobrą płacę w terminie
– pomoc organizacyjną na miejscu
– zapewnione płatne zakwaterowanie
– legalną pracę
– możliwość przedłużenia czasu pracy
– zmiany nocne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV najlepiej w języku niemieckim na adres: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem „Herstellung von Kosmetika 02/03 Köln”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-produkcja-kosmetykow-na-linii-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

Nr ogł.: 866531500d339016

2 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Kolonia”

  1. malutka23 dn. 24 marca 2014 @ 12:16

    ZMOTYWOWANA PARA ON 29 ONA 27 LAT SZUKAJA PRACY Z ZAKWATEROIWANIEM.OBECNIE JESTESMY NA TERENIE HOLANDI.SZUKAMY PRACY NA DLUZSZY OKRES CZASU.TEL 0617752138

  2. patrycjaszczepan dn. 28 kwietnia 2014 @ 19:36

    Witam jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy para ( 20 i 24 lata ) jesteśmy sumienni i dokładni w wykonywanej pracy , oboje posiadamy prawo jazdy kat b , oraz własny samochód , jesteśmy gotowi podjąć prace na dłuższy okres czasu . Prosimy o kontakt : klarcia1608@op.pl lub tel : 512493100