€ 153,40 NOK/h

Dam pracę w Norwegii na magazynie Trondheim bez znajomości języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Trondheim
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 stycznia 2014 20:52

Poszukujemy trzech osób na stanowisko magazyniera w centrum dystrybuującym żywność z siedzibą w Trondheim. Praca w Norwegii bez znajomości języka- wystarczą podstawy angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Liczba wakatów: 3

Zarobki: od 145 do 153,40 NOK/h

Lokalizacja: Trondheim, Norwegia

Zadania:

  • Magazynier 1- wykonywanie zadań w zależności od zapotrzebowania
  • Magazynier 2– do zadań należeć będzie zajmowanie się transportem towaru wewnątrz firmy, załadunek i rozładunek towarów oraz odpowiednie rozkładanie towarów na magazynie.
  • Magazynier 3- praca przy zwrotach, z wykorzystaniem wózka widłowego

Oczekiwania:

  • licencja na wózki widłowe
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego ręcznego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • wymagamy posiadania książeczki sanepidowskiej

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych CV oraz LM na adres: arbeit_buro@onet.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-magazynie-3-osoby-z-jezykiem-angielskim-trondheim/

Nr ogł.: 90352dfecd6a3660

2 komentarze aby “Dam pracę w Norwegii na magazynie Trondheim bez znajomości języka norweskiego”

  1. lukas1234 dn. 23 stycznia 2014 @ 20:28

    Mam 21 lat
    Chętnie podejmę prace na magazynie
    pochodzę z okolic Gdańska
    posiadam prawo jazdy kat. B,T
    mam wykształcenie średnie z maturą
    proszę o kontakt:607428732
    email: lukk0892@o2.pl

  2. Witam,
    Jestem bardzo zainteresowany ofertą.
    Mam 23 lata, jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz.
    Posługuje się płynnie angielskim zarówno w mowie jak i piśmie.
    Nie boję się pracy fizycznej i mam wszelkie predyspozycję do jej wykonywania.
    Posiadam prawo jazdy kategorii B oraz wielką motywację do pracy.
    kontakt:
    adam_sli@op.pl
    48 665 369 855