€ do ustalenia

Dam pracę w Norwegii przy pakowaniu, sortowaniu jaj sezon 2014 Lardal

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Lardal
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Opublikowany: 10 marca 2014 20:45

Zatrudnimy pracowników do sezonowej pracy w Norwegii przy pakowaniu i sortowaniu żywności. Oferta z Lardal skierowana do osób z doświadczeniem przy zajmowaniu się zwierzętami i znajomością języka norweskiego. Pracodawca oferuje stanowisko tymczasowe w przedziale przepracowanych 3 dni w tygodniu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Lardal
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Do obowiązków pracownika będzie należało pakowanie i sortowanie jaj oraz opieka nad końmi.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnych stanowiskach
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– możliwość do podjęcia pracy tymczasowej
– znajomość języka norweskiego na poziomie przynajmniej podstawowym konieczna
– posiadanie prawa jazdy i samochodu

Oferujemy:
– norweską umowę
– pomoc organizacyjną na miejscu
– 12 godzinny tydzień pracy
– możliwość zwiększenia godzin pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: k-j-berg@online.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-na-farmie-przy-pakowaniu-sortowaniu-jaj-w-lardal/

Nr ogł.: 1245319ab7585c5a