€ 100 sek/h

Dam pracę w Szwecji przy sprzątaniu od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 lutego 2014 21:42

Firma przeprowadzkowa ze Sztokholmu poszukuje pracowników do sprzątania. Aktualne ogłoszenie pracy w Szwecji bez znajomości języków i doświadczenia od zaraz. Mile widziane osoby obecnie mieszkające w Sztokholmie.

Stanowisko: Personel sprzątający

Lokalizacja: Sztokholm

Zarobki: 100 sek/h

Zadania:

  • Praca w Szwedzkiej firmie przeprowadzkowej.
  • Do zadań będzie należało sprzątanie przy przeprowadzkach a także u kilku stałych klientów

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzątaniu
  • zamieszkanie w Sztokholmie
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziana znajomość języka obcego

Oferta:

  • Początkowo zatrudnienie na pół etatu- w następstwie będziemy dokładać obowiązków aż wyjdzie cały etat
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości na adres: personal@renthusstockholm.se
W wiadomości należy zamieścić:

  • CV
  • informację o językach obcych
  • informacje o doświadczeniu
  • wiadomość o posiadaniu personnummer lub adres C/O

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzataczka_szwecja__renthusstockholm,ogloszenie,20140115135041.html

Nr ogł.: 4652f8fcf1b6c9b