€ 70 koron za godzinę

Dania praca dla kobiet jako sprzątaczka bez znajomości języka Helsingor

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Helsingor
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 marca 2014 19:38

Poszukujemy jednej pracowitej kobiety bez znajomości języka duńskiego do fizycznej pracy w Danii w mieście Helsingor. Zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu domków prywatnych. Oferta dla osób ze znajomością języka angielskiego i możliwością wyjazdu na dłuższy okres czasu.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Dania, Helsingor
Wynagrodzenie: 70 koron za godzinę

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały pracę porządkowe w domkach prywatnych, do których będzie się zaliczać:
– sprzątanie kuchni, łazienki, pokoi
– ścieranie kurzy
– mycie podłóg
– odkurzanie
– i wiele innych prac porządkowych

Wymagania:
– osoba uczciwa, bez nałogów
– posiadanie auta
– zamieszkanie w okolicach Helsingor
– osoba, która ma możliwość na dłuższy okres czasu zamieszkać w Danii
– podstawy języka angielskiego

Oferujemy:
– pracę na dłuższy okres
– ponad 30h pracy w tygodniu
– dobre wynagrodzenie
– stabilne zatrudnienie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: paulina2005@op.pl

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/_sprzatanie_domkow,ogloszenie,20140324162136.html

Nr ogł.: 69853343de98f28a