€ 115 DKK/h brutto

Dania praca fizyczna na budowie jako murarz bez znajomości języka Padborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Padborg
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 maja 2014 13:33

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Danii na budowie. Zatrudnienie z Padborg dla murarza bez namości języka duńskiego z doświadczeniem. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Dania, Padborg
Wynagrodzenie: 115 DKK/h brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na budowie. Pracownik będzie wznosić ściany z cegieł, elementów betonowych oraz innych materiałów budowlanych.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– aktualne prawo jazdy na samochód osobowy
– przyjazd własnym autem
– udokumentowane doświadczenie w zawodzie murarza
– dobra sprawność fizyczna
– osoba młoda z wigorem

Oferujemy:
– ubezpieczenie
– umowę o pracę na duńskich warunkach
– wypłacanie wynagrodzenia co dwa tygodnie
– kontakt z polskim opiekunem
– dla chętnych możliwość dłuższej współpracy
– pracę od zaraz
– miejsce do zamieszkania- bezpłatne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim wraz z klauzulą o poufności na adres: budownictwo@jobsupply.com.pl (numer referencyjny ogłoszenia: mur) w treści proszę wpisać doświadczenie i dołączyć referencję z poprzednich miejsc prac.

Źródło: http://skandynawia.pgra.pl/oferuje/budowlana/murarz_i228

Nr ogł.: 16953624a715d8d6