€ do ustalenia

Dania praca fizyczna przy sprzątaniu bez znajomości języka z doświadczeniem

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 lutego 2014 03:26

Poszukujemy chętnej i pracowitej sprzątaczki, kobiety do pracy w Danii przy sprzątaniu pomieszczeń bez znajomości języka obcego. Wymagamy doświadczenia na tym stanowisku oraz aktualnego prawa jazdy kat. B.

Stanowisko: Sprzątacz/ka
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– Do zadań pracownika będzie należała praca w pomieszczeniu, które trzeba będzie wysprzątać z kurzu, nieczystości, poukładać rzeczy, wyrzucić śmieci, umyć okna itp.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– dokładność
– prawo jazdy kat. B
– doświadczenie przy sprzątaniu
– uczciwość

Oferujemy:
– umowę o pracę
– pracę na stanowisku bez potrzeby znajomości języka obcego
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów
– miejsce zamieszkania zapewnione
– dobrą płacę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie Cv wraz ze zdjęciem pod adres: info@24-7-service.dk
Źródło:

Nr ogł.: 9045303287bb6497