€ do ustalenia

Finlandia praca fizyczna na produkcji styczeń 2014 bez znajomości języka

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto: Finlandia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 listopada 2013 00:05

Firma produkująca maszyny rolnicze szuka osoby na linię produkcyjną bez znajomości języka. Fizyczna praca w Finlandii na produkcji przy montowaniu części. Zatrudnienie sezonowe.

Stanowisko: Pracownik Produkcji

Miejsce: Finlandia

Zarobki: do ustalenia

Termin: od stycznia 2014
Zadania:

  • Wspieranie procesów produkcyjnych przy produkcji maszyn rolniczych.
  • Do obowiązków pracowników należeć będzie wykonywanie zadań na linii produkcyjnej przy montowaniu części.
  • Obowiązkiem będzie obsługa elektronarzędzi.

Wymagamy:

  • od kandydatów wymagamy posiadania doświadczenia w pracy na produkcji
  • dobra kondycja fizyczna
  • sprawność manualna

Oferta:

  • Zatrudnienie od stycznia 2014
  • praca tymczasowa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Aplikacja:
Prosimy przesyłać zgłoszenia na adres: praca@opteam.fi

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-pracownik-produkcji-2105391.html

Nr ogł.: 5605289fa882d5f7

5 komentarzy aby “Finlandia praca fizyczna na produkcji styczeń 2014 bez znajomości języka”

  1. witam jestem zainteresowany państwa ofertom proszę o kontakt +4915218112669

  2. Witam wraz z bratem jestem zainteresowany tą pracą
    Proszę o kontakt 500579772

  3. witam jestem zainteresowany pracą w państwa firmie.Mam uprawnienia na wózki widłowe Z zawodu jestem ślusarz-mechanik l przez wiele lat pracowałem jako mechanik maszyn rolniczych.Mój tel.721012753

  4. krzysztof dn. 15 grudnia 2013 @ 13:41

    witam mam 35l pracowalem w UK reading bristol cardiff jako pomoc kuchenna bristol londyn pracownik budowlany holandia/ francja pracownik budowlany
    bez nałogów alkoholowych jestem zainteresowany podjeciem pracy
    tel grzecznościowy 519871811

  5. Witam
    Mam 25 lat jestem zdrowy jak ryba i bez nalogow. Zainteresowala mnie owa oferta pracy poniewaz niemal ze caly czas pracuje na produkcji a elektronarzedzia nie sa mi obce. Prosze o kontakt
    507 205 622
    Pozdrawiam