€ 10,50 euro + dodatek urlopowy

Finlandia praca fizyczna od zaraz przy sprzątaniu – sprzątacz przemysłowy

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto: --
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2013 18:45

Finlandzka Firma budowlana poszukuje od zaraz sprzątacza przemysłowego. Oferta fizycznej pracy w Finlandii przy sprzątaniu bez znajomości języka fińskiego. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: sprzątacz przemysłowy

Zadania: Do zadań pracowników będzie należało sprzątanie budynków po wykonanych pracach budowlanych, remontowych oraz malarskich.

Wymagamy:

  • staranne oraz dokładne wypełnianie obowiązków
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie
  • dodatkowy atutem będzie doświadczenie w pracy za granicą- w Finlandii

Dodatkowa informacja:

  • Pierwszeństwo w zatrudnieniu będą miały osoby posiadające: National Occupational Safety Card Finland

Oferta:

  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie
  • możliwość skorzystania z naszej pomocy w związku z organizacją wszelkich dokumentów związanych z wyjazdem do pracy
  • 40- godzinny tydzień pracy
  • Fińską umowę o pracę
  • dla osób zainteresowanych- jest możliwość pracy po godzinach

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesyłanie Życiorysu w języku polskim lub angielskim na adres:

[ogłoszenie nie aktualne]
rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Sprzątacz/Finlandia.
źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/sprzatacz-przemyslowy-1995365.html

Nr ogł.: 653521763829aa43

3 komentarze aby “Finlandia praca fizyczna od zaraz przy sprzątaniu – sprzątacz przemysłowy”

  1. Witam pracowałem w niemczech trzy lata jako sprzątacz,w Polsce prowadziłem działalność
    usługi porządkowe 5 lat
    Proszę o kontakt

  2. Dzień dobry!
    Jestem zainteresowany pracą w gospodarstwie rolnym pracy
    we Finlandii
    Jestem obywatelem Ukrainy i wizy Schengen
    Mam 33 lat, własne gospodarstwo, język angielski na poziomie konwersacji, prawo jazdy kategorii B
    Czy jesteś w stanie mi pomóc z zatrudnienia?
    tel 0038-0673523317
    Dziękuję

  3. pracownik od zaraz dn. 23 września 2013 @ 15:58

    jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam uprawnienia na wozki widłowe. w stopniu komunikatywnym porozumiewam sie w języku angielsku. prosze o kontakt tel. 603-430-705 lub E-mail REJ00@poczta.fm