€ do ustalenia

Fizyczna praca Holandia – rozładunek kontenerów od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 31 lipca 2013 23:23

Agencja pracy za granicą dla klienta poszukuje osób do pracy fizycznej w Holandii od zaraz przy rozładunku kontenerów. Oferta adresowana wyłącznie do osób obecnie mieszkających w Holandii z dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny:
Miejsce pracy: Holandia
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– fizyczna praca przy ręcznym rozładunku i załadunku kontenerów
– jest to praca bardzo wyczerpująca fizycznie
– inne obowiązki zlecone przez koordynatora

Oferujemy:
– legalną pracę w Holandii na podstawie umowy o pracę
– zapewniamy zakwaterowanie wraz z dojazdem do zakładu pracy

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
– znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na dobrym poziomie;
– posiadanie konta bankowego;
– ważny dowód osobisty lub paszport;
– buty robocze (z metalowymi noskami) we własnym zakresie;
– odpowiedzialność, sumienność, chęć do pracy.
– prawo jazdy kat. B;
– mile widziany numer SOFI;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy kierować na adres pollux.rekrutacja@pollux-international.eu

Kontakt telefoniczny pod numerem: 503801790

źródło pilna-praca.pl

Nr ogł.: 45151f99a8e68b73