€ 155 NOK/h

Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka sortowanie Skien od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Skien
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 3 grudnia 2013 23:46

Poszukujemy pracowników fizycznych w centrum logistycznym ze Skien. Praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka przy sortowaniu paczek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Skien

Wynagrodzenie: stawka od 155 NOK brutto/h

Zadania:

  • Praca polegać będzie na wykonywaniu działań mających na celu wsparcie podczas wzmożonego ruchu w okresie przedświątecznym.
  • Do zadań pracowników należeć będzie sortowanie paczek przy linii produkcyjnej
  • Pracownik będzie miał zabezpieczenie paczek przed transportem, załadunek oraz rozładunek kontenerów

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego komunikatywna
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy za granicą
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia
  • dokładność, pracowitość, odpowiedzialność
  • możliwość pracy również na zmianach nocnym
  • zdolność do pracy zespołowej
Oferta:
  • zatrudnienie tymczasowe na 8 tygodniu
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie koszt 3000 NOK całość
  • wsparcie i pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc z dokumentami potrzebnymi do podjęcia tej pracy
  • zagwarantowana odzież robocza
Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie pilnych aplikacji przez stronę:
Nr ogł.: 575529cb371b021b

4 komentarze aby “Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka sortowanie Skien od zaraz”

  1. Dzień Dobry
    Chciałbym dowiedzieć się wiecej o tej pracy mam 4 chetnych do podjecia pracy są nimi dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn angielski bardzo slaby ale jestesmy osobami ambitnymi i napewno nie zawiedziemy Państwa w pracy jesteśmy bardzo chętni by u państwa pracowac prosze o szybką odpowiedź w tej chwili mieszkamy w polsce ale chcieli byśmy wyjechać za granice by zarobić jak to mówią na chleb

  2. Dzień Dobry
    Chciałbym dowiedzieć się wiecej o tej pracy mam 4 chetnych do podjecia pracy są nimi dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn angielski bardzo slaby ale jestesmy osobami ambitnymi i napewno nie zawiedziemy Państwa w pracy jesteśmy bardzo chętni by u państwa pracowac prosze o szybką odpowiedź w tej chwili mieszkamy w polsce ale chcieli byśmy wyjechać za granice by zarobić jak to mówią na chleb Mój email to baczes1533@o2.pl

  3. Arkadiusz dn. 6 grudnia 2013 @ 09:23

    Witam !
    Jestem 30-letnim mężczyzną chętnym do podjęcia powyższej pracy od zaraz. Czekam na odpowiedź mój e-mail: kingaw1995@amorki.pl

  4. witam jestem zainteresowany państwa ofertą moge wyjechać nawet zaraz po sylwestrze