€ 140-160 NOK/h

Praca Norwegia kierowca kat.B – kurier bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 listopada 2013 00:31

Firma sprzedająca sprzęt AGD w Oslo poszukuje kierowcy kat.B. Aktualna propozycja fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego dla dostawcy przesyłek oraz przy montażu u klienta.

Stanowisko: Kurier/kierowca

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 140-160 NOK/h

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku głównie będzie odpowiedzialny za dostarczanie przesyłek do klientów na obszarze Oslo i okolic.
  • Obowiązkiem będzie załadunek oraz rozładunek samochodu oraz odpowiednie zabezpieczenie przesyłek
  • Do zadań może należeć wnoszenie towaru we wskazane miejsce oraz montaż urządzeń AGD

Wymagamy:

  • posiadanie minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Kierowcy
  • dodatkowym atutem podczas rekrutacji będzie posiadanie doświadczenia przy przeprowadzkach oraz we wcześniejszej pracy w krajach skandynawskich
  • chęć do podjęcia pracy na stałe w Oslo
  • chęć do nauki języka norweskiego
  • umiejętność korzystania z nawigacji

Oferta:

  • Praca na stałe z około 3 miesięcznym okresem próbnym
  • Norweskie warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy zorganizowaniu wszelkich formalności do podjęcia pracy w Norwegii
  • możliwość skorzystania z bezpłatnych kursów językowych

Aplikacja:
Prosimy o aplikowanie poprzez formularz na stronie:

Dostawca, Kierowca kat B praca w Norwegii bez znajomości języka Oslo

Nr ogł.: 1505288ba0f8cde6

4 komentarze aby “Praca Norwegia kierowca kat.B – kurier bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam, jestem zainteresowany pracą. Mam doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich . Pozdrawiam Robert 48 721 108 226

  2. dzien dobry jestem bardzo zinteresowany wasza oferta posiadam prawo jazdy kat b u miem bardzo dobrze obchodzic sie nawigacja nie mam tez problemu z dogadaniem sie w jezyku angielskim pozdrawiam tomek 663696411

  3. Aleksander /aplikacja dn. 21 listopada 2013 @ 20:19

    Witam

    Jestem bardzo zainteresowany oferowaną pracą.
    Mam 28-lat, jestem silnym i zdrowym mężczyznom, dyspozycyjnym od zaraz, porozumiewam się w języku angielskim na poziomie intermediate B1. Posiadam prawo jazdy kat.B oraz 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy.Nie posiadam nałogów.Posługuję się nawigacją.
    Jeśli chodzi o pracę za granicą, pracowałem w Irlandii na budowach i składach budowlanych do moich obowiązków należało min. dowożenie materiałów na tereny budów. Na terenie Skandynawii niestety nie pracowałem ale bardzo bym chciał zacząć.

    Jeśli moja kandydatura Państwa zainteresuje proszę o kontakt pod
    numerem tel 790-638-693 bądź pod adresem podanym adresem e-mail.

  4. Witam jestem zainteresowany pracą posiadam udokumentowane doświadczenie wymienionym wyżej stanowisku, jestem osoba silna, sprawna fizycznie, posiadam aktualne prawo jazdy oraz badania na kierowce , język angielski w stopniu dobrym , jestem gotowy podjąć pracę od zaraz . Wiecej informacji pod moim e-mail sebastian.rzymka@onet.pl , lub pod nr 516 949 005