€ do uzgodnienia

Fizyczna praca Norwegia w Lørenskog przy utrzymaniu terenów zielonych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Lørenskog
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2014 19:52

Oferujemy pracę w Norwegii dla ogrodnika przy utrzymaniu terenów zielonych oraz chodników w czystości. Oferta z Lørenskog dla pracowników fizycznych ze znajomością języka norweskiego oraz doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Lørenskog
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało utrzymywanie terenów zielonych należących do miasta w czystości. Będą to prace typu: grabienie liści, koszenie trawy, sadzenie kwiatów, odśnieżanie, posypywanie chodników solą, itp.

Wymagania:
– najlepiej osoba z zawodem ogrodnika
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– aktualne prawo jazdy B, E
– język norweski konieczny
– osoba otwarta
– samodzielność
– zdrowa, bez nałogów

Oferujemy:
– umowę norweską
– pracę na łonie natury
– zdobycie nowych doświadczeń
– elastyczne godziny pracy dopasowane do pracowników

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogrodnik-oferty-fizycznej-pracy-w-norwegii-utrzymanie-parkow-odsniezanie-w-lorenskog-akershus/

Nr ogł.: 9135341a1ecd7983