€ 7,30 GBP/h brutto

Fizyczna praca w Anglii dla par bez języka przy wykładaniu towaru Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2014 19:49

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Anglii przy wykładaniu towaru w markecie. Oferta z Londynu dla par bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik supermarketu
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7,30 GBP/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie układać towary na półkach w supermarkecie jednocześnie dbając o wygląd produktów i ich ułożenie. Pracownik sam będzie sobie dostarczać produkty z magazynu za pomocą wózka paletowego.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu za granicę na okres od 3 do 4 miesięcy
– osoba zdrowa
– chęć do pracy na zmiany nocne
– doświadczenie będzie mile widziane
– znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– umowę tymczasową
– dodatki za nocne zmiany i nadgodziny
– zapewniamy zakwaterowanie płatne ok. 200 GBP za miesiąc
– pracę dla par
– brak ukrytych kosztów
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: uk-employment@europe.com w tytule wpisując: wykładanie towar Londyn

Źródło:

Nr ogł.: 27553417fd4bb9e2

1 odpowiedź aby “Fizyczna praca w Anglii dla par bez języka przy wykładaniu towaru Londyn”

  1. kamani1410 dn. 8 kwietnia 2014 @ 09:40

    Witamy, jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą. Jesteśmy parą, która decyduje się na pracę w okresie 3-4 miesięcy. Czy byłaby możliwość pracy od około 25 maja ? Zakwaterowanie nie jest konieczne. Jesteśmy zainteresowani pracą na zmianę nocną. Kończymy naukę na poziomie średnim, dlatego możemy rozpocząć pracę dopiero pod koniec maja. Znajomość naszego języka angielskiego jest na poziomie komunikatywnym. Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej propozycji i prosimy o odpowiedz.