€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Anglii – Kosmetyczka i Fryzjer w Hereford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Hereford
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2013 23:11

Salon z Hereford poszukuje osób do pracy fizycznej w Anglii  na stanowiska Kosmetyczka oraz Fryzjer. Oferta dla kobiet i mężczyzn – potrzebna osoba z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Kosmetyczka oraz Fryzjer
Miejsce pracy: Hereford

Obowiązki:
Do obowiązków Kosmetyczki należny umiejętne wykonywanie zabiegów kosmetycznych. Dodatkowym atutem będzie: znajomość technik masażu oraz stylizacja i zdobienia paznokci.
Do obowiązków osoby na stanowisku Fryzjer należy: strzyżenie oraz koloryzacja włosów

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i pracowitość

Aplikacja:
Cv prosimy wysyłać na adres gsixhairdesigns@yahoo.co.uk

Kontakt:
Gsix hair designs email: gsixhairdesigns@yahoo.co.uk

Źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/kosmetyczka-fryzjer-1983707.html

Nr ogł.: 2125207d29482eb1