Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ od £6.19 - £8.00 godzina

Fizyczna praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu bez doświadczenia Barnsley

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Barnsley
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Lista: 15 sierpnia 2013 01:15
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Magazyn z Barnsley poszukuje chętnych na stanowisko pracownik magazynowy. Fizyczna Praca w Anglii przy pakowaniu towaru na magazynie bez doświadczenia. Ogłoszenie przeznaczone dla pracowników z biegłą znajomością języka.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Pensja: od £6.19 – £8.00 godzina

Zadania:
Do zadań należą typowe prace magazynowe jak:
Rozładowanie samochodów dostawczych, przyjmowanie towarów, pakowanie, prowadzenie ewidencji. Obsługa maszyn- pracodawca zapewnia wcześniejsze przeszkolenie.

Wymagania:

  • dobry poziom języka angielskiego- zostanie to sprawdzone podczas rozmowy z kandydatem
  • punktualność i samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
  • ostrożność i przestrzeganie zasad BHP podczas wypełniania obowiązków
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy bez posiadania doświadczenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • konieczne szkolenia
  • pensję w wysokości od £6.19 – £8.00 godzina

Aplikacja:
Zainteresowani aplikację wysyłają na adres: polandindustrial@trrt.co.uk
Jeżeli dokumenty przejdą pomyślnie ten krok zaprosimy kandydata na rozmowę rekrutacyjną która odbędzie się w Poznaniu.

Zapraszamy do aplikowania.
Źródło: http://www.emito.net/ogloszenia/Barnsley/Praca-w-Anglii-Szkocji-Walii-Irlandii-Polnocnej/1464176/pracownik_magazynowy_z_j_angielskim

ID Ogłoszenia: 19520ba5353b7e1

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.