€ 52 DKK za godz. netto

Fizyczna praca w Danii na fermie przy hodowli bez języka od zaraz Hjørring

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Hjørring
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 lipca 2014 10:29

Hodowca bydła z Hjørring szuka osoby do pracy w Danii. Oferta dla pracownika fizycznego od zaraz bez znajomości języka duńskiego przy dojeniu krów. Zatrudnienie od 7 lipca na okres około jednego roku.

Stanowisko: Pracownik na fermę
Lokalizacja: Dania, Hjørring
Wynagrodzenie: 52 DKK za godz. netto

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za opiekę nad bydłem. Do czynności zatrudnionego będą się zaliczać takie zadania jak:
– dojenie krów
– wyprowadzanie na pastwisko
– dbanie o porządek i czystość w oborze
– codzienne porcjowanie paszy da krów
– obsługiwanie maszyn rolniczych

Wymagania:
– możliwość wyjechania za granicę od zaraz
– doświadczenie na podanym stanowisku konieczne
– umiejętność dojenia krów za pomocą maszyn
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem
– radzenie sobie ze stresem
– doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz do 10 czerwca 2015r.
– umowę o pracę na duńskich warunkach
– dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów
– zapewniamy miejsce noclegowe w cenie do 500 DKK/tydz.
– godziny pracy od 6 do 18 oraz w co drugie weekendy

Aplikacja:
Osoby spełniające kryteria zachęcamy do wysyłania CV na maila: pl@balticworkforce.com w tytule wpisując:
krowy.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_na_fermie_bydla_mlecznego__dania_,ogloszenie,20140703114927.html

Nr ogł.: 72953b7e31f53e7f