€ stawka wiekowa

Fizyczna praca w Holandii na magazynie bez znajomośći języka De Lier

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: De Lier
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 marca 2014 20:50

Zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta z De Lier skierowana do osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od kandydatów oczekuję się znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym. Wyjazd na okres minimum 6 miesięcy.

Stanowisko: Pomoc magazynu
Lokalizacja: Holandia, De Lier
Wynagrodzenie: stawka wiekowa

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za sprawdzanie jakości produktów umieszczonych na magazynie. Pakowanie, rozpakowywanie, przyklejanie oznaczeń, kodów, zbieranie zamówień, prowadzenie wózka widłowego oraz prace porządkowe prowadzone w halach i magazynach wymagające od pracownika dużej sprawności fizycznej.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnych stanowiskach mile widziane
– osoba zdrowa wytrzymała fizycznie
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– możliwość wyjazdu od zaraz
– osoba pracowita, dokładna
– zaradność, odpowiedzialność
– znajomość języka angielskiego konieczna
– posiadanie kwalifikacji do obsługi wózka widłowego mile widziane
– posiadanie prawa jazdy i samochodu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– dobrą płacę w terminie
– pomoc organizacyjną na miejscu
– pracę od zaraz na dłuższy okres (minimum 6 miesięcy)
– możliwość przedłużenia umowy
– zarobki wiekowe (od 6 do 9,03 euro/h brutto)
– płatne zakwaterowanie zależne od wieku (od 58 do 75 euro na tydzień)
– pracę do 40 godzin tygodniowo
– możliwość wykupienia ubezpieczenia za 19,50 euro tygodniowo
– nadgodziny w razie zapotrzebowania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV z dołączoną klauzulą poufności na adres: Holandia@eurowork.net.pl w temacie wiadomości prosze wpisać: pracownik magazynu- pakowanie owoców

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-ze-znajomoscia-jezyka-ang-id209688.html

Nr ogł.: 5925319925028b81

1 odpowiedź aby “Fizyczna praca w Holandii na magazynie bez znajomośći języka De Lier”

  1. bulik161 dn. 11 marca 2014 @ 09:56

    Jestem zainteresowany wraz z dziewczyna waszą oferta pracy prosze o szybki kontakt na nr. 881387554