€ na akord

Fizyczna praca w Niemczech przy zbiorze jagód dla Polaków w sezonie 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 23 lutego 2014 21:51

Zatrudnienie dla osób chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach jagód w okresie wakacyjnym 2014. Propozycja dla pracowników fizycznych na wyjazd dwumiesięczny od lipca do sierpnia.

Stanowisko: pracownik do zbioru jagód
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
– zbiór jagód z upraw rolnych
– dodatkowe prace pomocnicze zlecone przez pracodawcę

Wymagania:
– wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– możliwość wyjazdu w okresie wakacyjnym
– wytrzymałość fizyczna
– motywacja do ciężkiej pracy
– osoby ze statusem studenta mile widziane
– osoba nie może być zarejestrowana w urzędzie pracy ani też nie pobiera żadnej renty czy emerytury
– przyjmujemy osoby, które w roku 2014 nie pracowały ani też nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej na terenie Niemiec i Polski

Oferujemy:
– pracę na okres lipiec-sierpień
– płatne zakwaterowanie (czynsz będzie pobierany z wypłaty)
– pracę w różnych regionach Niemiec
– zarobki w zależności od ilości zbioru

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV ze zdjęciem na adres: justyna.bogdanowicz@jeople.de w tytule wiadomości wpisując imię i nazwisko oraz „jagody”.

Źródło:

Nr ogł.: 382530928cc36819

1 odpowiedź aby “Fizyczna praca w Niemczech przy zbiorze jagód dla Polaków w sezonie 2014”

  1. justyna_p dn. 16 kwietnia 2014 @ 06:15

    Witam,

    wiem że status ogłoszenie jest, ze wygasło, ale może jeszcze kogoś potrzebujecie, kto wie. Mój wiek 31 lat, jestem zdecydowana i zmotywowana do wyjazdu. Praca fizyczna nie stanowi dla mnie żadnego wyzwania. tel kontaktowy: 531 897 349. Pozdrawiam.