€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz Bergen bez znajomości języka usuwanie azbestu

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 listopada 2013 00:33

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Aktualna oferta zatrudnienia w Bergen od zaraz przy usuwaniu azbestu i załadunku na samochody.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Bergen

Płaca: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Praca będzie polegała na usuwaniu azbestu z zabudowań. Do obowiązków będą należały inne prace pomocnicze polegające na załadunku azbestu do wywózki.

Wymagamy:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy przy azbeście- OBOWIĄZKOWO
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu i prawo jazdy
  • chęć wyjazdu do pracy za granicę

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie
  • dobre warunki zatrudnienia
  • pomoc związaną ze zorganizowaniem potrzebnych dokumentów

Aplikacja:
Zgłoszenia posiadające CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@es-perfekt.pl
kandydaci samodzielnie ustalają warunki pracy z pracodawcą.
Kontakt: tel. 793.270.051

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/usuwanie-azbestu-fizyczna-praca-norwegia-od-zaraz-bergen/

Nr ogł.: 6325288bcc8a56cb

2 komentarze aby “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz Bergen bez znajomości języka usuwanie azbestu”

  1. witam jestem zainteresowany tą ofertą mam kolegę mamy doswiadczenie

  2. witam jestem zainteresowany ofertą robie wyk wnętrz i wiele innych telef 514998719